Difuser aromash tejzanor elektrik i modelit prej druri

Difuser aromash tejzanor elektrik i modelit prej druri

Përshkrim i shkurtër:

Enjoy the magic of essential oils from the comfort of your home with this Wooden Pattern Electric Ultrasonic Aroma Diffuser. Place this diffuser in your living room and enjoy a sweet scented aroma to create an atmosphere of calm.

 

 

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  the comfort of your home with this Wooden Pattern Electric Ultrasonic Aroma Diffuser. Place this diffuser in your living room and enjoy a sweet scented aroma to create an atmosphere of calm.

   

  Nr. I artikullit. :ODMF17-062305

  Madhësia e kutisë : L15 * W15 * H22cm

  Pesha: 0.6 kg ujë: 120ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  Përfshihen: formë plastike 1 copë (D12.7 × H18.8 cm) me përfundim mermeri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi madhësi 1 copë A4.

  Package: 3 layer  corrugated box with paper insert]  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  KontaktiUs

  hetimPër listën e çmimeve

  Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  shpalljetLajme

  • 2018 luftime

   Gjithmonë bëj më të mirën. atë që mbillni tani, do ta korrni më vonë-Nga Lucy

  • Ekip i shquar, Shko Shko Shko !!! (Zgjerimi + Turizmi)

   Sot, ne jemi duke punuar së bashku për të eksploruar "si të bëjmë së bashku" me ekipin tonë. Ne i kemi tejkaluar vështirësitë hap pas hapi dhe më në fund kemi arritur sukses. Ekipi i shquar Ju jeni më i miri! ...