0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

DRU, dizajn i ri, dekorim klasik i shtëpisë, shpërndarës vaji esencial Aroma, vaj freskues ajri

DRU, dizajn i ri, dekorim klasik i shtëpisë, shpërndarës vaji esencial Aroma, vaj freskues ajri

Përshkrim i shkurtër:

Vaj esencial Diffuser Aromë Aromatik Oil Freshenues Ajri

1.difuzor i vajit esencial 

2.Aromë me aromë të ulët moq vaj freskues ajri

3.mini porosit freskues ajri me vaj aromë aromë

Produkt Detail

Fabrika profesionale e shpërndarësit të aromës TOP1 këtu tani. Shërbimi OEM dhe ODM me një ndalesë Përshtatur, dërgoni shembullin e lumtur tek ju konfirmoni cilësinë.

1. Difuzor i aromës së qelqit 

2. Shpërndarës aromash qeramike 

3. shpërndarës arome silikoni 

4. Difuzeri i vajit esencial plastik

 

5. Difuzuesit e ventilatorit

6. difuzor i aromës metalike

 

Model: Difuzor i aromës së vajit  2022 new design Classic Home Decoration Essential Oil Diffuser Aroma Fragrance Oil Air Freshener
Kapaciteti: 100ml
DB e punës: 35DB
input: 5V
Koha e ekzekutimit (Vazhdo): 4H
Koha e ekzekutimit (me ndërprerje) 8HNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email