0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

wood car vent clip air diffuser car air car freshener diffuser

wood car vent clip air diffuser car air car freshener diffuser

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.


• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

New design car fragrance diffuser

Produkt Detail

Outstanding new arrival hot sale wood car vent clip air diffuser car air freshener diffuser

Model: Diffuser makinash
Produkt Madhësi: D5*W2.1cm
Materialet e produktit: 35DB
Pesha: 0.183kg
Qëllimi:

Aromë Car

Aromatherapy

Freskuese e ajritNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email