0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

tharëse thurrëse

tharëse thurrëse

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I artikullit.: ODMF15-040902 Pesha: 0.089 kg Përfshirë prerësin e fitilit metalik p 1pc (L17.8 * W5.7 * H3.7cm) Paketimi: pako me shumicë e sigurt 100 copë / CTN / 41cm * 40cm * 32cm / 0.053CBM / NW / GW: 8.9 / 10.5KG MOQ: 1000 grupe FOB SHANGHAI USD 2.99 / set shërbimi OEM Mund të personalizohet Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Me ajër Koha e Dorëzimit 40-60 ditë pasi konfirmohet porosia. Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT. na kontaktoni lucy@outstanddm.com Telefoni: 86-21-54726713 Mobile: 00 86-18621693186 Fax ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF15-040902

  Pesha: 0.089kg

  Duke përfshirë:

  Prerës me fitil metalik 1 copë (L17.8 * W5.7 * H3.7cm)

  Paketa: pako me shumicë e sigurt

  100pcs/CTN/41cm*40cm*32cm/0.053CBM/N.W./G.W.:8.9/10.5KG

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 2.99 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 40-60 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstanddm.com

  Telefoni: 86-21-54726713

  Celular: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email