fitil Arusha

fitil Arusha

Përshkrim i shkurtër:

Njësia nr.:ODMF15-092460 Pesha:0.025kg Përfshirë: 1pc fitil metalike Arusha Paketa: i sigurt pjesa më e madhe paketë 1000pcs / CTN / 41cm * 40cm * 32cm / 0.053CBM / N.W. / G.W.:2.5/3.5KG moq:1000 përcakton FOB SHANGHAI USD1.65 / vendosur OEM shërbimeve mund të të jetë përshtatur Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga Delivery ajrit kohë 40-60 ditë pas qëllim konfirmuar. Kushtet e pagesës:40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT. na kontaktoni lucy@outstandingdm.com Phone: 86-21-54726713 Mobile: 00 86-18621693186 Fax: 86-21-5169 8306

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Njësia nr.:ODMF15-092460

  peshë:0.025kg

  duke përfshirë:

  1pc fitil metalike Arusha

  paketë: i sigurt pack pjesa më e madhe

  1000copë / CTN / 41cm * 40cm * 32cm / 0.053CBM / N.W. / G.W.:2.5/3.5KG

  moq:1000 vendos

  FOB SHANGHAI USD1.65 / set

  OEM shërbim mund të jetë përshtatur
  Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga ajror
  dorëzim kohë 40-60 ditë pas qëllim konfirmuar.

  Kushtet e pagesës:40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstandingdm.com

  telefon: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306
  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...