0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shitje me shumicë Luksoze me dizajn të ri me orë të kaluara, shpërndarës kallami në shtëpi frangrance diffuser

Shitje me shumicë Luksoze me dizajn të ri me orë të kaluara, shpërndarës kallami në shtëpi frangrance diffuser

Përshkrim i shkurtër:

 

• Lloji: Freskues ajri, Freskues ajri, dekorim shtëpie
• Blerës Komercial: Restorante, Prodhim Ushqimi dhe Pije, Blerje TV, Super Tregje, Hotele
• Rasti: Dhuratat, Dhuratat e Biznesit, Udhëtimet, Dhuratat, Dasma
• Festa: Dita e Shën Valentinit, Dita e Nënës, Foshnja e Re, Dita e Atit, festat e Bajramit, Viti i Ri Kinez, Oktoberfest, Krishtlindjet, Viti i Ri, Dita e Pashkëve, Falënderimet, Halloween
• Sezoni: Çdo ditë
• Hapësira e Dhomës: Kuzhina, Banjo, Dhoma Gjumi, Dhoma Ngrënieje, Konvikt, Hyrje
• Logo: Logo Private e Personalizuar
• Emri i produktit: Diffuser Reed
• Aplikimi: Hotel Zyra e Dhomës së Dhomës së Zyrës në Shtëpi

Produkt Detail

Arritja e re e modës, kutia e paketimit, shishe qelqi shpërndarëse kallami me shumicë

Si të zgjedh një aromë?
Ne kemi punuar me disa nga parfumerët më të mirë në botë për të krijuar një linjë aromash të sofistikuara, të shtresuara. Çdo aromë mishëron një personalitet, të cilin do ta shihni në përshkrimin e produktit së bashku me shënimet përshkruese. Merrni kuizin tonë për të gjetur aromën tuaj të përsosur!
A është shpërndarësi i lehtë për tu vendosur dhe paketuar?
Po dhe po, ju premtojmë. Ka udhëzime të përfshira në kuti, dhe ju mund të shihni një mësim të shpejtë këtu.
Sa shpesh duhet ta kthej shpërndarësin e kallamit tim të orës?
Varet sa aromë dëshironi! Për dhomat 200 metra katrorë ose më të vegjël, një herë në ditë është e shkëlqyeshme. Sado qetësues dhe magjepsës të jetë vaji në orë me rërë, ne nuk ju rekomandojmë të ktheheni më shumë se dy herë në ditë.
Sa zgjat?
Nëse ktheheni një herë në ditë, aroma duhet të zgjasë rreth gjashtë muaj. Diffuseri është i ripërdorshëm me të njëjtën aromë.

A do ta mbushë aroma shtëpinë time?
Designedshtë projektuar për të sjellë një aromë delikate në zona ose dhoma të veçanta të shtëpisë tuaj. Ne po shkojmë më shumë për një nuhatje delikate këtu dhe atje. Vazhdoni ta ktheni atë një ose dy herë në ditë, dhe aroma ngadalë do të bëhet më e dukshme, më shpesh.
A shesni rimbushje?
Po! Këtu mund të porositni tuajat.
A mund të provoj një mostër?
Aktualisht nuk kemi mostra aromash sepse është e vështirë të kapësh përvojën Hyascent në një format më të vogël. Nëse dëshironi të shihni personalisht një Hyascent para blerjes, ne kemi shitës me pakicë në të gjithë vendin dhe po shtojmë vazhdimisht më shumë. Gjeni një shitës me pakicë të autorizuar Hyascent pranë jush.
Cila është politika e kthimit?
Shpresojmë që ta doni shpërndarësin tuaj të kallamit të orës, por kuptoni plotësisht nëse keni nevojë ta ktheni shpërndarësin për ndonjë arsye. Nëse është aroma që nuk e bën atë për ju, ne gjithashtu kemi një proces bujar shkëmbimi (pa presion). Shikoni politikën tonë të kthimit dhe shkëmbimit për udhëzime.

A mund të përdor një vaj tjetër me shpërndarësin?
Aromat e Hyascent janë formuluar posaçërisht për të pasur një nivel të qëndrueshëm të pikimit, ngopjes dhe viskozitetit me shpërndarësin tonë të punuar me dorë. Ne nuk rekomandojmë përdorimin e vajrave të tjerë, sepse ato mund të shkaktojnë rrjedhje dhe të degradojnë drurin.

Çfarë lloj vaji ka në difuzor?
Vajrat tanë vijnë nga një shtëpi kryesore aromash globale, secila aromë merr një personalitet unik.
A është vaji natyral?
Fatkeqësisht, nuk ka asnjë mënyrë krejt natyrale për të krijuar një aromë të qëndrueshme; molekulat që gjeni në lëndët e para janë shumë kalimtare dhe duhet të lidhen për të arritur një efekt të qëndrueshëm. Sidoqoftë, formulimi ynë iu nënshtrua më shumë se tre vjet kërkimesh dhe zhvillimesh në mënyrë që të përmbushë standardet më të larta të shëndetit dhe sigurisë në Kaliforni. Ne nuk do t’ju ​​shisnim nëse nuk ndiheshim rehat ta kishim në shtëpitë tona!

A ka ndonjë masë paraprake që duhet të marr me produktin tim
Duhet të ndiqni disa nga masat e zakonshme të sigurisë që do të merrnit me çdo lëng që përmban kimikate që nuk janë të destinuara për pije. Hyascent mund të shkaktojë një reaksion alergjik dhe mund të jetë i dëmshëm ose fatal nëse gëlltitet, kështu që mbajeni atë jashtë mundësive të fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake. Shmangni kontaktin me sytë, lëkurën dhe flokët. Shmangni kontaktin me mobiljet, pëlhurat dhe sipërfaqet e përfunduara, pasi lëngu mund të rrjedhë jashtë. Rekomandohet një sipërfaqe e ndërmjetme ose një tigan, pasi derdhja mund të shkaktojë njollë të përhershme dhe/ose dëmtim të mobiljeve ose sendeve të tjera shtëpiake.
A dërgoni jashtë shtetit?
Po! Pothuajse kudo.
A mund të përfshij një mesazh dhuratë?
Me siguri mundeni! Thjesht klikoni opsionin e dhuratës në arkë. Ne gjithashtu do të sigurohemi që çmimi të mos tregohet në fletën e paketimit.

Dritat e ndritshme. Rrugët e prapme. Ndiheni në shtëpi kudo që të shkoni.
Shënime aromash: Bergamot, Lëkurë Suede, Elemi, Piper rozë, Gjethe duhani
ide: Pavarësisht nëse jeni duke ikur nga qyteti ose ëndërroni për vendin, kjo aromë është dëshirë e bredhjes në një shishe. Blini një për shtëpinë tuaj dhe një për strehën tuaj.
Zgjat: 4 - 6 muajNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email