me shumicë 100% parafine Wax, dyllë blete, Sojë dylli Personalizuar porosi qelqi kushtimor qirinj aromatike për ngjarjen dasëm

me shumicë 100% parafine Wax, dyllë blete, Sojë dylli Personalizuar porosi qelqi kushtimor qirinj aromatike për ngjarjen dasëm

Përshkrim i shkurtër:

Item no.:ODMF17-092040-5 Box Size:Pesha L5.8 * W5.8 * H9cm:0.17kg Përfshirë: 1pc qelqi blu mbajtëse qirinjsh(D5.4 * H6.7cm) me afishe 1pc(L3.2cm * W3.2cm) dhe 100% parafines, 1cap pc druri(D5.4 * H0.8cm), peshë dylli 70g me 3% aromë. paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK, me të përfundojë cilësi dhe veshja e plotë mat, një rrip veshja UV

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Item no.:ODMF17-092040-5
  Box Size:L5.8 * W5.8 * H9cm
  peshë:0.17kg
  duke përfshirë:
  1pc qelqi blu mbajtëse qirinjsh(D5.4 * H6.7cm) me afishe 1pc(L3.2cm * W3.2cm) dhe 100% parafines, 1cap pc druri(D5.4 * H0.8cm), peshë dylli 70g me 3% aromë.
  paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK, me të përfundojë cilësi dhe veshja e plotë mat, një rrip veshja UV  qiri
  Fragrance Candle
  qiri aromatike

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...