0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dizajni i bardhë me dizajn të ri Pastrues freskues i vajit esencial me aromë me vaj

Dizajni i bardhë me dizajn të ri Pastrues freskues i vajit esencial me aromë me vaj

Përshkrim i shkurtër:

Vaj esencial Diffuser Aromë Aromatik Oil Freshenues Ajri

1.difuzor i vajit esencial 

2.Aromë me aromë të ulët moq vaj freskues ajri

3.mini porosit freskues ajri me vaj aromë aromë

Produkt Detail

Fabrika profesionale e shpërndarësit të aromës TOP1 këtu tani. Shërbimi OEM dhe ODM me një ndalesë Përshtatur, dërgoni shembullin e lumtur tek ju konfirmoni cilësinë.

1. Difuzor i aromës së qelqit 

2. Shpërndarës aromash qeramike 

3. shpërndarës arome silikoni 

4. Difuzeri i vajit esencial plastik

 

5. Difuzuesit e ventilatorit

6. difuzor i aromës metalike

 

Model: Difuzor i aromës së vajit  Dizajni i ri i vitit 2022 Pastrues freskues i vajit të aromës së vajit esencial të vajit esencial
Kapaciteti: 120ml
DB e punës: 35DB
input: DC 24V
Koha e ekzekutimit (Vazhdo): 4H
Koha e ekzekutimit (me ndërprerje) 8HNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email