0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës Aromaterapie tejzanor me Mermer të Bardhë

Përhapës Aromaterapie tejzanor me Mermer të Bardhë

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i produktit Nr. I artikullit. :ODMF16-092808 Madhësia e kutisë : L14.8*W14.8*H22.5CM Pesha: 0.6kg fuqi: 12W ujë: 60mlTensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz/60Hz Tensioni i daljes: 24V Përfshirë: 1pc hije qelqi (D13.5*H13.5cm) me përfundim mermeri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4. Paketa: Kuti e valëzuar me 3 shtresa me futje letre Më e popullarizuara 120ml Vaj esencial tejzanor i ftohtë i mjegullës Difuzues i aromës terapi me aromë terapi me lagështues ajri LED me ndryshim të ngrohtë ProdessionalFacto ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit. :ODMF16-092808
  Madhësia e kutisë : L14.8*W14.8*H22.5CM
  Pesha: 0.6kg
  fuqia: 12W
  ujë: 60ml
  Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz
  Tensioni i daljes: 24V
  duke përfshirë:
  Hije xhami 1pc (D13.5*H13.5cm) me përfundim mermeri, përshtatës 1pc, filxhan matës 1pc, fletë udhëzimi 1pc me madhësi A4.
  Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me futje letre

   Më e Popullarizuara 120ml Vaj esencial tejzanor Cool Mist Aromaterapy shpërndarës aromash me lagështues ajri LED me Ngrohje të Ndryshueshme

   

  Fabrika Prodessional:                                                                                          

  Ju gjeni furnizuesin e duhur,  Shitjet tuaja do të rriten 30%-50% duke punuar me DIZAJNIN E JASHTM

  Nëse jeni të interesuar në produktet tona, pls na kontaktoni nga cathy @ greatdm.com

  i shquar çmimi, cilësia e jashtëzakonshme dhe shërbimi i jashtëzakonshëm. Shërbim online 24 orë +86 18621693186

  Mbarimi

  Petëzim me shkëlqim/petëzim mat/llakim/shtresë ujore/Veshje UV/vulosje e nxehtë ari ose argjendi (fletë metalike)/embossing/përfundim arti… mund të personalizohet

    material

  Xham, Dru, Plastikë, Metal, Xhel silicë, Bambu, Qeramikë, Çimento, ose të personalizuara.

  Vëllim

  45ml,60ml,100ml,120ml,200ml,300ml,500ml,or customized.

  Shërbim i rendit të vogël për provë

  Nëse sapo filloni biznesin tuaj, Outstanding është zgjedhja juaj e parë. Ne mund të ofrojmë fotografi me zgjidhje të larta që mund të vendosni në faqen tuaj të internetit sa më shpejt. Ju mund të keni më shumë kohë në anën e marketingut dhe shitjeve. Ju lutemi kontaktoni tani për detaje

  Transporti shume i shpejte

  mostër brenda

  Dërgoni 1-7 ditë

  mallra masive 25-45 ditë

  aksioneve brenda 1 dite 

  Urdhëroni për ne

  Dërgoni hetim për ne

   cathy @ jashtëzakonshme.com

   www.outstandingdm.com

  Dizajn elegant dhe operacion pa zhurmë: isshtë dizajnuar bashkëkohor për funksionim të shpejtë.

  Ajo i ngjan pamjes elegante dhe kurrë nuk prodhon ndonjë nxehtësi, dridhje ose zhurmë, të cilat e bëjnë atë të përsosur për t'u përdorur gjatë natës

   

   Produkti relativ

  Aplikoni për

  Dhoma e ndenjes, Dhoma e Yogës, Dhoma e gjumit, Dhoma e Spa-s.

  Eko-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju pëlqen mund të përdoret, shijoni veten dhe jetën

  Packaging & Shipping

   

  Paketim: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me polisterol brenda dhe mund të parandalojë thyerjen.

  Transporti: Për sasi të vogla porosie: mund të dërgohet sa më shpejt të jetë e mundur;

                   Për sasi të mëdha të porosisë:25-45 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Transporti: Derë më derë; Transporti me pika; Transporti ajror; Transporti detar.

  Dizenjuesit tanë mund të ofrojnë lirshëm dizajn si në kuti paketimi ashtu edhe në produkte.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls telefononi në linjën e shërbimit të fabrikës: +86 18621693186

  Certifikatat

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj

  Pse të zgjidhni na

   

  TOP 1 Fabrika e shpërndarjes së aromës: Projektimi dhe Prodhimi i Shquar i Co, Ltd

  Certifikata

  CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Çdo çertifikatë tjetër nëse keni nevojë

  Tregjet kryesore

  Amerika, Evropa, Australia, Lindja e Mesme dhe Azia Juglindore, në të gjithë botën

  Avantazhet e fabrikës

  Dizajn i jashtëzakonshëm – 10 produkte të reja në javë.

  Shërbim i Shquar - Klient i parë, 24 orë shërbim online, ju mund të na kontaktoni në çdo kohë:

  cathy @ greatdm.com Tel: +86 186 21693186

  Cilësia e jashtëzakonshme: inspektim 100% për të gjitha mallrat

  Skuadra e jashtëzakonshme: "Koha është ari" për ju dhe për ne. ne kemi një ekip profesional për t'ju mbështetur.


  FAQ

  Ne jemi ai që mund t'ju ofrojmë shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DIZAJNIN E JASHTM

   E PAMUNDSHME NUK KA ASGJE. VETEM Dërgoni pyetje, ne do të bëjmë më të mirën për të mbështetur ju.  

  AVANTAZHI I SHPENZUAR

  Një ndalesë për të blerë të gjithë artikullin e aromës, kurseni kohë dhe kurseni para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

   

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  P3. Cili është MOQ i produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, artikulli, modeli dhe procesi i ndryshëm. Sasia e Vogël është e pranueshme, pls dërgoni kërkesë për më shumë detaje

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të dizajnit dhe dizajne të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull për të shtypur logon time?

  Pls na dërgoni punën tuaj artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në një sasi të vogël porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë

   

  Pyetja 6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.

   

  P7. Sa aromë keni

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Kemi 2000 aromë të ndryshëm për përzgjedhje.

  Emri më i mirë i aromës: Trëndafili, Lavender, Jasmine, Amber, Vanilje, Cheers Sweet, Oqeani, lule portokalli

   

  Pyetja 8 Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

  24 orë në internet, ne kemi departament profesional pas shitjes. Ndonjë problem, thjesht na kontaktoni.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email