White qeramike makinë Flower esencial diffuser naftës

White qeramike makinë Flower esencial diffuser naftës

Përshkrim i shkurtër:

Aroma diffuser në makinën Thjesht clip vaj esencial Diffuser një e çarë e xhaketës, dhe le të shkojnë në punë. Njësia nr.:Madhësia ODMF15-040226-1 Box:Pesha L8.7 * W5.6 * H8.7cm:0.07kg Përfshirë: 1lule pc qeramike(L5.8 * W5.4 * H2.1cm) diffuser makinë me clip bardhë(L1.5 * W1.5 * H3.2cm),1cap pc druri(L1.1cm * W1.1cm) paketim:350G kuti letre me dritare PVC.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Aroma Diffuser në makinën

  Thjesht clip vaj esencial Diffuser një e çarë e xhaketës, dhe le të shkojnë në punë.

  Njësia nr.:ODMF15-040226-1
  madhësia Box:L8.7 * W5.6 * H8.7cm
  peshë:0.07kg
  duke përfshirë:
  1lule pc qeramike(L5.8 * W5.4 * H2.1cm) diffuser makinë me clip bardhë(L1.5 * W1.5 * H3.2cm),1cap pc druri(L1.1cm * W1.1cm)
  paketim:350G kuti letre me dritare PVC.  diffuser makinë
  ndenja makinë diffuser
  ndenja makinë diffuser shumicë
  makinë ndenja diffuser gjallë i ri
  qeramike diffuser makinë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...