Shpërndarës i makinës së bardhë me vaj esencial shpërndarës 10ml

Shpërndarës i makinës së bardhë me vaj esencial shpërndarës 10ml

Përshkrim i shkurtër:

Shijoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Difuzerin tejzanor të Aromaterapisë me Fig të Bardhë. I pluhurosur nga kordoni USB (i përfshirë) ose 2 bateri AA (nuk përfshihen), ky shpërndarës i lezetshëm i vogël është i përsosur për shpërndarjen e vajrave tuaj esencialë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Produkt Tags

  Shijoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me

  Shpërndarës i Aromaterapisë. I pluhurosur nga kordoni USB (i përfshirë) ose 2 bateri AA (nuk përfshihen), ky shpërndarës i lezetshëm i vogël është i përsosur për shpërndarjen e vajrave tuaj esencialë të preferuar në tryezën tuaj, pranë shtratit tuaj ose ndonjë hapësire tjetër të vogël.  Klipe për ajrosjen e makinës
  difuzori i kapëses së makinës
  difuzori i makinës
  aromatizues makinash

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

    

  Produkte te ndryshme

  KontaktiUs

  • Prodhimi dhe bashkëpunimi i jashtëzakonshëm., Ltd.
  • Telefon: + 86 18621693186
  • E-mail:doris@outinentdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: + 86 18621693186

  hetimPër listën e çmimeve

  Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  shpalljetLajme

  • 2018 luftime

   Gjithmonë bëj më të mirën. atë që mbillni tani, do ta korrni më vonë-Nga Lucy

  • Ekip i shquar, Shko Shko Shko !!! (Zgjerimi + Turizmi)

   Sot, ne jemi duke punuar së bashku për të eksploruar "si të bëjmë së bashku" me ekipin tonë. Ne i kemi tejkaluar vështirësitë hap pas hapi dhe më në fund kemi arritur sukses. Ekipi i shquar Ju jeni më i miri! ...

  HULUMTIMI TANI