0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Aromë freskuese për makinat me kapak të ajrit me lule të bardha

Aromë freskuese për makinat me kapak të ajrit me lule të bardha

Përshkrim i shkurtër:

Kapëset e shfryrjes së ajrit janë të thjeshta, por edhe efektive. Të mbushura me një parfum të lëngshëm, këto freskues të ajrit të makinës kapen në palosjet e ajrit të ajrit të një makine. Ndërsa ajri kalon dhe përmes kapëses, ajo tërheq molekulat nga lëngu lart dhe jashtë pajisjes. Përfundimisht, këto molekula do të shterojnë plotësisht. Sasia e kohës që këto zgjasin varet nga sa shpesh janë të ekspozuar për të lëvizur ajrin nga shfryrat e ajrit. Ajri i ngrohtë gjithashtu bën që ata të mësohen shumë më shpejt.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF18-061920
  Kapëset e shfryrjes së ajrit janë të thjeshta, por edhe efektive. Të mbushura me një parfum të lëngshëm, këto freskues të ajrit të makinës kapen në palosjet e ajrit të ajrit të një makine. Ndërsa ajri kalon dhe përmes kapëses, ajo tërheq molekulat nga lëngu lart dhe jashtë pajisjes. Përfundimisht, këto molekula do të shterojnë plotësisht. Sasia e kohës që këto zgjasin varet nga sa shpesh janë të ekspozuar për të lëvizur ajrin nga shfryrat e ajrit. Ajri i ngrohtë gjithashtu bën që ata të mësohen shumë më shpejt.



  aromatizues makinash
  aromatizues makinash ambi pur
  freskues makinash diy
  freskues freskues makinash
  aromatizues makinash si bëhet
  Aromë freskuese makinash në internet
  freskues freskues makinash
  llak aromatizues makinash
  freskues makinash watertown ny
  aromatizuesit e makinave më së miri

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email