0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Vazo qeramike e cilësisë së mirë Sola Diffuser

Vazo qeramike e cilësisë së mirë Sola Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë nga xham i dizajnuar me cilësi të lartë dhe me Shkop elegante prej druri, shtohet pak diçka për ta zbukuruar. Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për ta rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj. Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  I përbërë nga xham i dizajnuar me cilësi të lartë dhe lule elegante sola, shtohet pak diçka për ta zbukuruar.

  Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për të rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj.

  Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.  difuzor diellor modis
  difuzor diellor
  kalibrimi i difuzorit diellor
  monitorues i stabilitetit të difuzorit diellor
  difuzor i dritës diellore
  difuzor pellg diellor
  difuzor i ajrit me energji diellore
  difuzor me energji diellore
  difuzor i tubave diellorë
  zëvendësimi i difuzorit të tubave diellorë

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email