Usb aroma druri vaj esencial diffuser

Usb aroma druri vaj esencial diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Advantage Outstanding së. www.outstandingdm.com 1. Më shumë se 15years prodhimin Aroma diffsuer dhe mbajtës Candle,Reed Diffuser 4.TOP1 Aroma furnizuesi fabrikë diffuser 2. shërbimit One-stop më shumë se 15years 5. Më shumë than15years përvojë të eksportit 3. sallë ekspozite të madhe në fabrikë 6. Mostrat në dispozicion për ty konfirmimit Related Products     Pse Zgjidhni Us TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd. Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ outstand ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

  Detail Product

  Advantage Outstanding së. www.outstandingdm.com
  1. Më shumë se 15years prodhimin Aroma diffsuer dhe mbajtës Candle,Reed Diffuser 4.TOP1 Aroma furnizuesi fabrikë diffuser
  2. shërbimit One-stop më shumë se 15years 5. Më shumë than15years përvojë të eksportit
  3. sallë ekspozite të madhe në fabrikë 6. Mostrat në dispozicion për ty konfirmim

  Related Products  pse na zgjodhet ne

  TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd.

  Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ outstandingdm.com & Tel: +86 186 21693186

  certifikatat  CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj. Çdo certifikata të tjera, nëse keni nevojë
  tregjet kryesore  Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azinë Juglindore, e gjithë bota
  Avantazhet Fabrika  Projektimi Outstanding–10 Produkte të reja në javë.
   Shërbimi Outstanding–Customer parë,24 orë shërbim në internet,ju mund të na kontaktoni në çdo kohë:lucy @ outstandingdm.com
   Quality Outstanding–100% inspektimit për të gjitha mallrat
   Ekipi Outstanding–"Koha është flori", për ju dhe për ne.  ne kemi ekip profesional për të mbështetur ju.

  certifikatat

  Produktet tona kanë kaluar testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj.

  paketim & Shipping

  paketim: 3 punoj kuti corrugated me polisterol brenda dhe kjo mund të parandaluar thyerje.

  Shipping:Për sasi të vogël e rendit:ajo mund të anijeve sa më shpejt të jetë e mundur;

  Për sasi të mëdha rendit:25-45 ditë pas qëllim konfirmuar.

  transport: Derë më derë;Drop anijeve;dërgesë Air;dërgesë Sea.

  designers tona vet mund të ofrojë lirisht dizajn në të dy kuti paketimit dhe produkteve.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls shërbimit fabrikë thirrje linjë:+86 18621693186

  FAQ

  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë yje shërbimin e konsumatorëve.  shitjet e tuaja do të rritet me 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

  E pamundur nuk është asgjë.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.

   

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  Q2.Are produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Prodhimet tona mund të kalojë testimin si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. Çfarë’ moq e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varet madhësi të ndryshme ,artikull, projektimit dhe procesin e. sasi të vogël janë të pranueshme, pls dërgoni kërkesën për më shumë detaje

   

  Q4. Janë produkte të dizajnuara nga ekipi tuaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe dizajne të reja të dalë çdo javë.  Ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM. Ne mund të dërgoni dizajn të ri shumë javë.

   

  Q5. A është në rregull për të shtypur logon e mia & përdorni artwork tuaj?

  Pls dërgoni artwork tuaj me ne, ne mund të bëjë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogël e rendit. Filloni nga 50-100-500-1000pcs (kostoja do të jenë të ndryshme bazuar në sasi të ndryshme)

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për OEM dizajn klientit. Ne mund të kontrolloni rast pas rasti.

   

  Q7.How shumë aromë që ju keni?

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, GIVAUDAN, ROBERTET.

  Ne kemi 2000 aromë të ndryshme për zgjedhjen.

  Besting Emri aromë: Rose, livando, jasemi, qelibar, vanilje, Sweet Cheries, oqean, Lulezim portokallte…

   

  Q8. Po në lidhje me pas shitjes shërbimi?

  24orë online, ne kemi profesional pas-shitjes departament. Ndonje problem, vetëm të na kontaktoni.  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...