Aromatherapy USB Tejzanor Diffuser me 7 udhëhequr ndryshuar ngjyrën

Aromatherapy USB Tejzanor Diffuser me 7 udhëhequr ndryshuar ngjyrën

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Aromatherapy Diffuser Glass tejzanor.  Moisturize dhe Refresh cilësinë e ajrit me ftohje mjegull dhe të preferuar vaji juaj Essential.

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Aromatherapy Diffuser Glass tejzanor.  Moisturize dhe Refresh cilësinë e ajrit me ftohje mjegull dhe tuaj të preferuar

  Njësia nr.:ODMF17-NAD022811

  madhësia Box:L10.8 * W10.8 * H12.5CM

  pushtet(W): 3Voltage input(V): 5ujë

  kapacitet: 45standarde mlAdaptor : USB

  vërtetim:  CE, GS, UL, RoHS , URInternal Material: ABS PP

  Shade Material: ABS Grain PP Mist Generated: 20-30ML / 1h

  mbulim: 16-20 metersWeight katrore:0.42kg

  duke përfshirë:1pc  ABS aroma diffuser(D10 * H9.3CM), 1kabllo pc USB,1pc filxhan matës, 1pc udhëzim book.Package:350G kuti letre

  Oil Essential.  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...