0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dizajnues unik i shpërndarësit të vajit thelbësor tejzanor

Dizajnues unik i shpërndarësit të vajit thelbësor tejzanor

Përshkrim i shkurtër:

Outstanding është një nga drejtuesit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele 

"Me ne paratë tuaja në siguri" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës së kohës së dorëzimit. ne gjithashtu mund të bëjmë pagesa nga PAYPAL

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Shanghia
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Hidratoni ajrin, hiqni papastërtitë dhe krijoni një atmosferë qetësie me këtë Diffuser Unique Design Ultrasonic Essential Oil Diffuser. Vajrat e tij të domosdoshëm përhapin një aromë qetësuese për të trazuar shqisat. Vendoseni difuzionin në dhomën tuaj të meditimit që të ndiheni të rinuar menjëherë.

   

  Nr. I artikullit ::ODMF17-032425

  Madhësia e kutisë : L15 * W15 * H22cm

  Pesha: 0.6kg

  ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë plastike 1 copë (D12.7 × H18.8cm) me fund druri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzuese madhësi A1 4 copë.

  Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  8pcs/CTN 31.8*31.8*45.8/0.046cbm/G.W/N.W:4.8/5.8kgs

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  Aromaterapia aromatike e drurit thelbësore tejzanor portative Aroma Diffuser

  1. Përhapës aroma

  2. Përhapës i aromës elektrike

   

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email