0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Vajra thelbësorë tejzanor të qelqit për shpërndarësin e aromës

Vajra thelbësorë tejzanor të qelqit për shpërndarësin e aromës

Përshkrim i shkurtër:

Formë e bukur, Dizajn simpatik, Ndjenjë unike, JU meritoni! Gëzoni përvojën më të mirë të aromaterapisë me Difuzorin Aromaterapia tejzanor me aromë të ndryshme Gold Fragrance. Shtoni ujë dhe disa pika vaj esencial për të aromatizuar menjëherë dhomën. Dridhje tejzanor për të krijuar mjegull të imët. Gjithashtu punoni si një lagështues. Mbyllni automatikisht kur ka pak ujë. Për lehtësimin e alergjisë, shtoni disa pika vaj esencial eukalipt ose nenexhik.

 

 • FOB Çmimi: 7.8 - 13.99 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Formë e bukur, Dizajn simpatik, Ndjenjë unike, JU meritoni
  Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Diffuserin aromatik të tejzanor të aromës së ndryshme Gold Fragrance.

  Për lehtësimin e alergjisë, shtoni disa pika vaj esencial eukalipt ose nenexhik.

   

  Nr. I sendit.: ODMF16-072107

  Madhësia e Kutisë: L15.5 * W15.5 * H20.5cm

  Pesha: 0.68kg ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  Përfshijnë: formë xhami mozaik 1 copë (D14.5 * H14.1cm), përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre.  vajrat thelbësorë më të mirë për shpërndarësin e aromës
  vajra esencialë për difuzorin e aromës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email