Tejzanor Glass Art Aroma Diffuser

Tejzanor Glass Art Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me kineze Ink modeli Tejzanor Aroma Diffuser Njësia nr.::ODMF16-101204 Box Madhësia: L14.5 * W14.5 * H22.5CM Pesha: 0.789kg ujë:60fuqia ml: 7W tensionit Input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15Një tension OutpVt:24V-0.35A Përfshirë: 1formë qelqi art pc(D13.8 * H14.7cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë. paketë: 3 shtresë kuti corrugated me insert letër Product Description  Më Populloret 120ml Tejzanor Best Mist vaj esencial Aromathe ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Ink modeli kinez Tejzanor Aroma Diffuser

  Njësia nr.::ODMF16-101204
  Madhësia Box: L14.5 * W14.5 * H22.5CM
  peshë: 0.789kg
  ujë:60ml
  pushtet: 7W
  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A
  tensionit të prodhimit:24V-0.35A
  duke përfshirë:
  1formë qelqi art pc(D13.8 * H14.7cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.
  paketë: 3 shtresë kuti corrugated me futur letër

  përshkrim i produktit
   Më Populloret 120ml Tejzanor Best Mist thelbësore Aromatherapy naftës diffuser aroma diffuser me ndryshimin e ngrohtë LED humidifier ajrit

   

  ProdessionalFactory:                                                                                          

  Ju gjeni furnizues të drejtë,  shitjet e tuaja do të rritet 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

  Nëse jeni të interesuar në produktet tona,pls na kontaktoni nga cathy @ outstandingdm.com

  i shquar çmim,i shquar cilësisë dhe të papaguar shërbim.  24 orë shërbim në internet +86 18621693186

  Mbarimi

  Shkelqim petëzim / petëzim mat / lustrim / ujor veshja / shtresë UV / flori ose argjendi vulosje nxehtë (fletë metalike)/embossing / Finish art… mund të personalizohet

    material

  gotë, dru, platstic, metal,xhel Silica,bambu,qeramike,çimento,ose përshtatur.

  vëllim

  45ml,60ml,100ml,120ml,200ml,300ml,500ml,ose përshtatur.

  Small shërbimit qëllim testi

  Në qoftë se ju vetëm të filloni biznesin tuaj, Outstanding është zgjedhja juaj e parë.  Ne mund të ofrojmë foto të lartë zgjidhje që ju mund të vënë në web faqen tuaj ASAP.  Ju mund të keni më shumë kohë në marketing dhe shitje anën. Pls kontaktoni tani për detaje

  Delivery Fast

  mostër brenda

  1-7ditë dërgojë

  mallrave masive 25-45days

  aksioneve brenda 1 ditë 

  Që të na

  Dërgo hetim për ne

   cathy @ outstandingdm.com

   www.outstandingdm.com

  Dizajn elegant dhe Operacioni i qetë: Ajo është projektuar bashkëkohore për operacion të shpejtë.

  Ajo i ngjan look elegant dhe nuk prodhon ndonjë nxehtësi, dridhje apo zhurma, të cilat e bëjnë atë të përsosur për të përdorur në kohë të natës

   

   Produkt relative

  zbatohen për

  dhomë ndenjieje,Yoga Room, dhomë gjumi,Spa Room.

  Eco-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret, gëzojnë veten dhe jetën…

  paketim & Shipping

   

  paketim: 3 punoj kuti corrugated me polisterol brenda dhe kjo mund të parandaluar thyerje.

  Shipping:Për sasi të vogël e rendit:ajo mund të anijeve sa më shpejt të jetë e mundur;

                   Për sasi të mëdha rendit:25-45 ditë pas qëllim konfirmuar.

  transport:Derë më derë;Drop anijeve;Transport ajror;transporti detar.

  designers tona vet mund të ofrojë lirisht dizajn në të dy kuti paketimit dhe produkteve.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls shërbimit fabrikë thirrje linjë:+86 18621693186

  Certifikatat

  Prodhimet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj

  pse na zgjodhet ne

   

  TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd.

  certifikatat

  CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj. Çdo certifikata të tjera, nëse keni nevojë

  tregjet kryesore

  Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azinë Juglindore, e gjithë bota

  Avantazhet Fabrika

  Projektimi Outstanding–10 Produkte të reja në javë.

  Shërbimi Outstanding–Customer parë,24 orë shërbim në internet,ju mund të na kontaktoni në çdo kohë:

  cathy @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  Quality Outstanding:100% inspektimit për të gjitha mallrat

  Ekipi Outstanding:"Koha është flori", për ju dhe për ne.  ne kemi ekip profesional për të mbështetur ju.


  FAQ

  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë shërbimi ndaj klientit STAR.  shitjet e tuaja do të rritet me 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

   Është e pamundur NOTHING.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.  

  përparësi shquar

  One stop për të blerë të gjitha pika aromën, të kursyer kohë dhe për të kursyer para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

   

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  Q2.Are produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Prodhimet tona mund të kalojë testimin si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. Çfarë’ moq e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varet madhësi të ndryshme ,artikull, projektimit dhe procesin e. sasi të vogël janë të pranueshme, pls dërgoni kërkesën për më shumë detaje

   

  Q4. Janë produkte të dizajnuara nga ekipi tuaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe dizajne të reja të dalë çdo javë.  Ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM. Ne mund të dërgoni dizajn të ri shumë javë.

   

  Q5. A është në rregull për të shtypur logon e mia?

  Pls dërgoni artwork tuaj me ne, ne mund të bëjë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogël e rendit. Filloni nga 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për OEM dizajn klientit. Ne mund të kontrolloni rast pas rasti.

   

  Q7.How shumë aromë që ju keni

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, GIVAUDAN, ROBERTET.

  Ne kemi 2000 aromë të ndryshme për zgjedhjen.

  Besting Emri aromë: Rose, livando, jasemi, qelibar, vanilje, Sweet Cheries, oqean, Lulezim portokallte…

   

  Q8. Po në lidhje me pas shitjes shërbimi?

  24orë online, ne kemi profesional pas-shitjes departament. Ndonje problem, vetëm të na kontaktoni.  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...