humidifier ajrit tejzanor aroma diffuser

humidifier ajrit tejzanor aroma diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të  Ndryshe Fragrance Gold Tejzanor Aromatherapy Diffuser. Shtoni ujë dhe disa pika vaj esencial për të menjëherë parfum deri dhomë. dridhje tejzanor për të krijuar mjegull finer. Të punojnë edhe si një humidifier. Automatikisht pres kur uji të ulët. Për lehtësim alergji, shtoni disa pika të eukalipt ose nenexhik vaj esencial. gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the zambak uji Rose ar tejzanor ArAromatherapybsp;Diffuser. powered nga një pushtet kurrizit (incl ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të  Ndryshe Fragrance Gold Tejzanor Aromatherapy Diffuser.

  Shtoni ujë dhe disa pika vaj esencial për të menjëherë parfum deri dhomë.
  dridhje tejzanor për të krijuar mjegull finer. Të punojnë edhe si një humidifier. Automatikisht pres kur uji të ulët.

  Për lehtësim alergji, shtoni disa pika të eukalipt ose nenexhik vaj esencial.

  gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the zambak uji Rose ar Ultrasonic Aromatherapy Diffuser. powered nga një pushtet kurrizit (përfshirë), this sy-infektues gotë diffuser-së elegant dizajni bën ajo i përkryer për ndonjë dhtejzanorThis&nbsAromatherapy aromatherapy diffuser do të lejoj ju to përhap your i preferuar thelbësor vajra&nnëp;at&njuajyour de  humidifier tejzanor ajrit & aroma diffuser me ioniser
  humidifier ajrit tejzanor aroma diffuser
  humidifier ajrit tejzanor aroma diffuser mjegull pastrues
  tejzanor humidifier ajrit aroma diffuser me dritën e natës udhëhequr llambë
  aroma tejzanor home diffuser humidifier ajrit
  aroma tejzanor humidifier ajrit në shtëpi diffuser pastrues
  aroma tejzanor humidifier ajrit në shtëpi diffuser pastrues atomizer

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...