403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=578937.976585 from this server. That’s all we know. , esencial diffuser naftës" />

Top Natural Volume Larger Essential Oil Aromatherapy Diffuser

Top Natural Volume Larger Essential Oil Aromatherapy Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

E bukur formë, simpatik dizajni, unik Ndjenje, JU meritoj ! 

tejzanor dridhje në krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur nga kur ulët ujë. për alergji lehtësim, shtoj pak pika të eukalipt ose nenexhik thelbësor vaj.   

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 200 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në javë
 • port: Shenzhen / shangghai
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Natural Plant Projektimi, dridhje tejzanor për të krijuar mjegull finer. Të punojnë edhe si një humidifier. Automatikisht pres kur uji të ulët.

  Për lehtësim alergji, shtoni disa pika të eukalipt ose nenexhik vaj esencial.

   

  Njësia nr.:ODMF17-032420-1

  madhësia Box: L18.5 * W18.5 * H32cm

  peshë: 0.86kgwater:60mlpower: 7W

  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A

  tensionit të prodhimit:24V-0.35A

  duke përfshirë:1pc formë të bardhë plastike(D18 * H19cm) me bime artificiale ,1pc  përshtatës, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 shtresë kuti corrugated me futur letër.  Top Aromatherapy diffuser
  më të vlerësuarat diffuser tejzanor Aromatherapy
  shitjen lartë diffusers Aromatherapy

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...