0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me mbajtëse qirinjsh

Qiri me mbajtëse qirinjsh

Përshkrim i shkurtër:

Outstanding është një nga udhëheqësit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangrance në Kinë që nga viti 1999, veçanërisht në qirinj dhe shpërndarës. Me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele 1. "Cilësoni kulturën tonë" 90% të prodhimit të qirinjve dhe difuzorëve pajisje për ne të rëndësishme nga JAPONIA dhe GJERMANIA. 2. "Me ne paratë tuaja në mënyrë të sigurt" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës në kohën e dorëzimit. ne gjithashtu mund të pranojmë pagesa me PAYPAL. 3. ”Koha është ariR ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Outstanding është një nga udhëheqësit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e aromës në Kinë që nga viti 1999, veçanërisht në qirinj dhe shpërndarës.wme 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele
  1. "Cilësia e kulturës sonë" 90% e pajisjeve të prodhimit të qirinjve dhe shpërndarësve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA.
  2. "Me ne paratë tuaja në siguri" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës së kohës së dorëzimit. ne gjithashtu mund të bëjmë pagesa nga PAYPAL.
  3. "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër.
  4. "Cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje" që kishim nderin t'i shërbenim (USA-Sparoom, Daydreameer, në Evropë, të tilla si Lampeberger, Esteban. Në Australi, DUSK)
  Nëse dëshironi të bëni më shumë, mostra cacn dërgohet sipas kërkesës. e gjithë mostra mund të personalizohet për ju


  pllakë qiriu
  mbajtëse pllake qirinjsh

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email