0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Spërkatës Parfum Bosh Rimbushës Parfum Mini Atomizer Shishe me Atomizues

Spërkatës Parfum Bosh Rimbushës Parfum Mini Atomizer Shishe me Atomizues

Përshkrim i shkurtër:

Mbani aromën për një kohë të gjatë dhe hiqni erën.

 

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë

Sasia e Minorit: 500 copë / copë

Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë

Porti: Shangai ose Shenzhen

Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt Detail

Nr i artikullit: ODMF19-082159Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email