0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shishe Spray me Kuti Paketimi

Shishe Spray me Kuti Paketimi

Përshkrim i shkurtër:

Outinent është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve që lidhen me shpërndarjen e frangrancës në Kinë që nga viti 1999, me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele 1. "Cilësia jonë kultura jonë" 90% e frangrancës dhe pajisjeve të prodhimit të aksesorëve, të rëndësishëm nga JAPONI dhe GJERMANI 2. "Me ne paratë tuaja në siguri" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës së kohës së dorëzimit. ne gjithashtu mund të bëjmë pagesa nga PAYPAL. 3. "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne ha ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Outstanding është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve që lidhen me shpërndarjen e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele
  1. "Cilësia e kulturës sonë" 90% e frangrancës dhe pajisjeve të prodhimit të aksesorëve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA.
  2. "Me ne paratë tuaja në siguri" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës së kohës së dorëzimit. ne gjithashtu mund të bëjmë pagesa nga PAYPAL.
  3. "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër.
  4. "Cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje" që kishim nderin t'i shërbenim (USA-Sparoom, Daydreameer, në Evropë, të tilla si Lampeberger, Esteban. Në Australi, DUSK)
  Nëse dëshironi të bëni më shumë, mostra cacn dërgohet sipas kërkesës. e gjithë mostra mund të personalizohet për ju


  llak dhome
  shishe llak dhome
  Shishe me spërkatje

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email