Shishe spray me paketim kuti

Shishe spray me paketim kuti

Përshkrim i shkurtër:

Outstanding është një nga udhëheqësit në treg për Frangrance produktet e lidhura me diffuser  biznesit në Kinë që nga viti 1999, me tonë 3 fabrika 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton 1. "Cilësia na Kultura jonë” 90% e Frangrance dhe  pajisjet e prodhimit accessory na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania. 2."Me ne paratë tuaja në të sigurt” rimbursim të plotë në rast të cilësisë ose dorëzimit vonesë kohë të keqe. ne gjithashtu mund accpet pagesën nga Paypal. 3."Koha është ar” për ju dhe për ne, ne ha ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Outstanding është një nga udhëheqësit në treg për Frangrance produktet e lidhura me diffuser  biznesit në Kinë që nga viti 1999, me tonë 3 fabrika 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton
  1."Na Quality kultura jonë” 90% e Frangrance dhe  pajisjet e prodhimit accessory na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania.
  2."Me ne paratë tuaja në të sigurt” rimbursim të plotë në rast të cilësisë ose dorëzimit vonesë kohë të keqe. ne gjithashtu mund accpet pagesën nga Paypal.
  3."Koha është ar” për ju dhe për ne, ne kemi punën Professinnal ekip të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër.
  4."Cilësia është shpirti i një ndërmarrje” kemi pasur nderin për të shërbyer (  USA-Sparoom, Daydreameer, në Europë, si Lampeberger, Esteban. Në Australi ,muzg… )
  Nëse dëshironi më shumë , cacn mostra të dërgohet në kërkesë. gjithë mostër mund të jenë përshtatur për ju


  llak dhomë
  shishe spray dhomë
  SPRAY shishe

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...