0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

SPA Room Decorative Art Glass Ultrasonic Electric Essential Oil Aroma Diffuser With LED Light Custom Air Freshener

SPA Room Decorative Art Glass Ultrasonic Electric Essential Oil Aroma Diffuser With LED Light Custom Air Freshener

Përshkrim i shkurtër:

Aroma diffuser High Quality & Safe Packaging Method
1)Normal Packing::each one put in a poly bag avoid scratch,and wrapped with styrofoam.
2)Customized Packing:follow you request use white box/mail box box etc
3)we can accept dropper test. or per you request packing.
4)6pcs/ctn, 49x33x28cm/0.046cbm, n.w/g.w: 4.6/5.6kgs

Produkt Detail

Dizajn elegant dhe funksionim pa zhurmë: Është projektuar bashkëkohor për funksionim të shpejtë. I ngjan pamjes elegante dhe nuk prodhon kurrë nxehtësi, dridhje apo zhurmë, gjë që e bën atë të përsosur për t'u përdorur gjatë natës.

 Model:

 Difuzues i aromës tejzanor

 SPA Room Decorative Art Glass Ultrasonic Electric Essential Oil Aroma Diffuser With LED Light Custom Air Freshener

 Kapaciteti:

 120ml

 DB e punës:

 35DB

 input:

 DC 24V, 12W

 Koha e ekzekutimit (Vazhdo):

 4H

 Koha e ekzekutimit (me ndërprerje)

 8H

Funksioni:

 Kujdesi shëndetësor, lagështuesi, aroma e ajrit, ajri i pastruar, lehtësojnë stresin

 

Produkti aplikohet në dhomën e ndenjes, dhomën e jogës, dhomën e gjumit, dhomën SPA, çdo vend që ju pëlqen mund të përdoret, shijoni veten dhe jetën....Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email