dhomë Spa dhe shtëpitë Silicone aroma diffuser me të përfundojë druri

dhomë Spa dhe shtëpitë Silicone aroma diffuser me të përfundojë druri

Përshkrim i shkurtër:

E bukur formë, simpatik dizajni, unik Ndjenje, JU meritoj ajo !

gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar Ultrasonic AromatAromatherapyDiffuser. Add water dhe few drops of essential oil to Menjëherë parfum lart the dtejzanorrasonic dridhje&nësp;to krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur ngaujë;kur ulët water. për shtojrgji&pakp;lehtpika, tëdd few drops of eukathelbësor;ose&nvaj;nenexhik essential oil.

 • FOB Çmimi: SHBA $8.0 - $12 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shanghai / Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Njësia nr.:ODMF15-100829

  madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H25cm 

  peshë: 0.4kgwater:60ml

  pushtet: 7W

  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A

  tensionit të prodhimit:24V-0.35A

  duke përfshirë:1pc xhel silikat shade(D13.4 * H12.4cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: letër artit kuti corrugated me futur letër

   

   

  E bukur formë, simpatik dizajni, unik Ndjenje, JU meritoj ajo !

  gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar tejzanor AromatheAromatherapyffuser.

   

     aroma diffuser
  aroma diffuser bambu
  aroma dush krevat diffuser dhe më gjerë
  Aroma Diffuser vajra esenciale
  diffuser aroma për biznesin
  aroma diffuser aromë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...