0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Kapel luksoz aromatik me kapak ari

Kapel luksoz aromatik me kapak ari

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiriu ynë luksoz me aromë luksoze Rose Gold është kaq unik dhe me jetëgjatësi, me siguri do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Nafta, Palma, Nënproduktet Parafine, Ngjyruesit, Aditivët, Ftalatet, Parabenet, Pesticidet dhe Herbicidet, duke siguruar një ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Porti: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit. ODMF17-110704

  Madhësia e Kutisë: L8.4 * W8.4 * H9.5cm

  Pesha: 0.51kg

  Përfshihen: shishe qelqi me brymë 1 copë (D7.3 * H8.0cm) me lidhës fjongo në kapak dhe afishe shtypje prej mëndafshi 1 copë dhe dyll parafine 100%, peshë dylli 200g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre

  Kavanoz qiri prej qelqi të ngrirë me kapak dhe ngjitës të zi dhe nga fabrika e kavanozëve të qelqit në Kinë

  Kavanoz qiri prej qelqi të ngrirë me kapak dhe ngjitës të zi dhe nga fabrika e kavanozëve të qelqit në Kinë Model Qiri me aroma natyrale
  Produkt szie D7.3 * H8.0cm
  Pesha e dyllit 200g
  material Kavanoz qelqi me dyll soje dhe kapakë me copa
  Koha e djegies 50-55h

     qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email