Rose Gold Glass Tejzanor Aroma Diffuser

Rose Gold Glass Tejzanor Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të Hight qaulity  Glass Tejzanor Aroma Diffuser.  Moisturize dhe Refresh cilësinë e ajrit me ftohje mjegull dhe të preferuar vaji juaj Essential.   Outstanding është një nga udhëheqësit në treg për Frangrance produktet e lidhura me diffuser  biznesit në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe diffuser.with tonë 3 fabrika 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • port: Shanghai / Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Outstanding është një nga udhëheqësit në treg për Frangrance produktet e lidhura me diffuser  biznesit në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe diffuser.with tonë 3 fabrika 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton

   

  Item no.:ODMF15-101029

  madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  peshë:0.52kg

  material:gotë  shade me bazën PP plastike(bazë: baza e zezë dhe e zezë teli me ngjyra(1.5m)

  pushtet: 7Wcapacity:60tension mlInput:100-240V, 50Hz / 60Hz 0.15A

  tensionit të prodhimit:24V ~ 0.35A

  Mist Generated: 20-30ML / 1h

  mbulim: 16-20 metersCool katror / Heat

  Mist: Best

  run Koha (i vazhdueshëm): 4h     

  run Koha (përhershme) : 8orë 

  Button Funksioni: 1ST shtytje: mjegull e vazhdueshme, 2nd shtytje: mjegull përhershme; 3rd shtytje: kthehet njësisë off

  Pika vaj :1-2     

  LED: dritë të ngrohtë të verdhë

  unëNCLUDING:1pc formë qelqi të bardhë(D8.9 * H11.8cm) me shtypjen lazer ,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës(60ml)D5.2 * H5.0cm, 1pc A4 udhëzim madhësia manual.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me polisterol.

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...