0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë qelqi Rose Gold

Qiri me aromë qelqi Rose Gold

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIM UNIK - Qiriu ynë me aromë prej qelqi prej trëndafili është aq unik dhe i qëndrueshëm, saqë do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Naftë, palmë, nënprodukte parafine, ngjyra, aditivë, ftalate, paraben, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një pastrim, ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-092415

  Madhësia e kutisë: L8.2 * W8.2 * H9.5cm

  Pesha: 0.48kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri qelqi (D7.3*H8cm) me elektroplatim (trëndafil) dhe 100% dyll parafine ,, pesha dylli 160g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me vulosje të fletës së artë rozë.  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email