Retro ultrasonik Aromatherapy Difuzori

Retro ultrasonik Aromatherapy Difuzori

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Aromatherapy Diffuser Retro tejzanor. Mundësuar nga një kabllo të energjisë (përfshirë), dizajn elegant këtë diffuser e bukur pak e bën të përsosur për çdo dhomë. Kjo diffuser tejzanor Aromatherapy do t'ju lejojë të përhapur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël. Përmban dy settings Niveli mjegull Runs 4-6 orë (Ora Run ndryshon në varësi të përcaktimit mjegull përdoren) Moisturize dhe rifreskoni mendje cilësisë së ajrit ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Aromatherapy Diffuser Retro tejzanor. Mundësuar nga një kabllo të energjisë (përfshirë), dizajn elegant këtë diffuser e bukur pak e bën të përsosur për çdo dhomë. Kjo diffuser tejzanor Aromatherapy do t'ju lejojë të përhapur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël.

  Features

  • Dy settings Niveli mjegull
  • shkon 4-6 orë (Ora Run ndryshon në varësi të përcaktimit mjegull përdoren)
  • Moisturize dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me ftohje mjegull
  • Përdor teknologji të përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant
  • Diffuser punon duke përdorur teknologji tejzanor për të prishur ujë dhe vajra esenciale / Aroma blends në mikro-grimca jashtëzakonisht gjobë, përhapur aromë në ajër si mjegull pa ngrohje.  Aromatherapy diffuser
  Aromatherapy difuzori australia
  diffuser Aromatherapy gomë canadian
  Aromatherapy importuesi diffuser
  Aromatherapy difuzori malaysia
  Aromatherapy difuzori nz
  Aromatherapy diffuser varëse
  Aromatherapy difuzori singapore
  Aromatherapy difuzori USA
  Aromatherapy diffuser shumicë

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Kliko për të rifreskuar

  Related Products

  kontaktSHBA

  • projektimin Outstanding dhe prodhimin co., ltd
  • telefon: +86 18621693186
  • E-mail:doris@outstandingdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: +86 18621693186

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...

  Enquiry TANI
    Kliko për të rifreskuar