0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

difuzor kallami me shkopinj natyralë për set dhuratash

difuzor kallami me shkopinj natyralë për set dhuratash

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë nga xham i dizajnuar me cilësi të lartë dhe me Shkop elegante prej druri, shtohet pak diçka për ta zbukuruar. Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për ta rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj. Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Të përbërë nga xham të dizajnuar me cilësi të lartë me kallamishte elegante, zbukurimet shtohen për ta zbukuruar atë.

  Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për të rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj.

  Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.  aromatherapy bashkë shpërndarës druri
  tani zgjidhje shpërndarës druri
  difuzor druri
  shpërndarës druri australia
  kapak druri shpërndarës
  difuzor druri diy
  gjerdan difuzori prej druri
  panele difuzori druri
  shkopinj difuzori prej druri
  shpërndarës i ri prej druri që jeton

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email