0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Reed Diffuser 45Ml Glass Reed Diffuser Bottle Home Perfume room diffuser

Reed Diffuser 45Ml  Glass Reed Diffuser Bottle Home Perfume room diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Kuti letre 350 g me printim CMYK dhe proces stampimi të nxehtë dhe rreshtim të valëzuar me 3 shtresa
6pcs / CTN
28*45*25cm/0.032cbm
NW/GW: 4.4 kg/5.4 kg

Produkt Detail

Ngjyra  Customized            Handmade Bottle Reed Diffuser 45Ml 45Ml Glass Reed Diffuser Bottle Home Perfume
Tipi  shpërndarës kallami ajri
material shishe qelqi + shkop me rrathë
Madhësitë e kutisë L6.5 * W6.5 * H22.5cm
duke përfshirë:  1pc clear glass bottle (D5*H7cm) with inner seal and Aluminum cover, 8pcs black cotton sticker(D0.3*H18cm),; 1pc sticker with CMYK45ml fragrance  solution with 10% fragrance 
paketë

Kuti letre 350 g me printim CMYK

Moq 1000pcs
peshë 0.58kg Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email