Përhapësi i vajit thelbësor tejzanor të kuq dhe të bardhë

Përhapësi i vajit thelbësor tejzanor të kuq dhe të bardhë

Përshkrim i shkurtër:

Shijoni eksperiencën përfundimtare të aromaterapisë me Difuzerin Ultrasonik të Eterit Kuq e Bardhë. Hidratoni dhe freskoni cilësinë e ajrit me mjegull ftohëse dhe vajin tuaj esencial të preferuar.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Produkt Tags

  Shijoni eksperiencën përfundimtare të aromaterapisë me Difuzerin Ultrasonik të Eterit Kuq e Bardhë

  Rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegull ftohëse dhe vajin tuaj esencial të preferuar.  esencial diffuser naftës
  kompani e shpërndarjes së vajit esencial
  muji diffuser vaj esencial
  shpërndarësi i vajit esencial Tajlandë

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

    

  Produkte te ndryshme

  KontaktiUs

  • Prodhimi dhe bashkëpunimi i jashtëzakonshëm., Ltd.
  • Telefon: + 86 18621693186
  • E-mail:doris@outinentdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: + 86 18621693186

  hetimPër listën e çmimeve

  Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  shpalljetLajme

  • 2018 luftime

   Gjithmonë bëj më të mirën. atë që mbillni tani, do ta korrni më vonë-Nga Lucy

  • Ekip i shquar, Shko Shko Shko !!! (Zgjerimi + Turizmi)

   Sot, ne jemi duke punuar së bashku për të eksploruar "si të bëjmë së bashku" me ekipin tonë. Ne i kemi tejkaluar vështirësitë hap pas hapi dhe më në fund kemi arritur sukses. Ekipi i shquar Ju jeni më i miri! ...

  HULUMTIMI TANI