0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Vajra esencialë natyralë të gatshëm Vajra esencialë menteje me porosi Luksoze

Vajra esencialë natyralë të gatshëm Vajra esencialë menteje me porosi Luksoze

Përshkrim i shkurtër:

1. Paketim i personalizuar: ndiqni që ju kërkoni të përdorni kutinë e bardhë / kutinë postare / kutinë e dhuratave etj
2. ne mund të pranojmë testin pikatore. ose sipas kërkesës së paketimit.

Produkt Detail

Ngjyra Natyra ose e personalizuar Vajra esencialë natyralë të gatshëm Vajra esencialë menteje me porosi Luksoze
Tipi freskuesit e ajrit
material Shishe qelqi 10 ml me vaj esencial
Masat L22.5 * W8 * H4cm
Moq copë 1000
funksion shpërndani aromën në ajër
Vëllim 10ml

 

Produkti zbatohet për sallën e ndenjes, zyrën, partinë.

Eko-frendly metiarial.

Mund të përdoret çdo vend që ju pëlqen, shijoni veten dhe jetën...

 

 

Avantazhi i të shquarve.www.outstandingdm.com

1. më shumë se 15 vjet prodhojnë fabrikë aromash

4. furnitori i fabrikës së shpërndarësit të kallamit në krye

2. Shërbimi me një ndalesë më shumë se 15 vjet.

5. më shumë se 15 vjet përvojë në eksport

3. Sallë ekspozite e madhe në fabrikë

6. shembuj në dispozicion për konfirmimin tuajNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email