0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Bimë në vazo shpërndarës aromatike terapie

Bimë në vazo shpërndarës aromatike terapie

Përshkrim i shkurtër:

Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Përhapësin e Aromës tejzanor Hight Qaulity Glass. Hidratoni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën ftohëse dhe Vajin tuaj Thelbësor të preferuar. Një fabrikë e simuluar që të bën të ndihesh mirë

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Përhapësin e Aromës tejzanor Hight Qaulity Glass. Hidratoni dhe Rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën ftohëse dhe Vajin tuaj Eterik të preferuar.

  Një fabrikë e simuluar që ju bën të ndiheni mirë

   

  Outstanding është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe shpërndarës.me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele  shpërndarës mozaiku
  rishikime të difuzuesit të terapisë bimore

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email