Plastike Tejzanor Aroma Diffuser me të Lehta

Plastike Tejzanor Aroma Diffuser me të Lehta

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .


• Me cilësi të lartë me harton ekskluzive. dhuratë e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten!

TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd. Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ shquar

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • port:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Njësia nr.: ODMF19-010308

  Box Size: 14*12*17CM

  peshë:0.6kg

  kapacitet:120ml

  pushtet: 7W

  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A

  tensionit të prodhimit:24V-0.35A

  material: Error 403 (Forbidden)!!1

  403. That’s an error.

  Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=199912.343896 from this server. That’s all we know.

  mjegull:i ftohtë

  Button Funksioni: shtypni 1 për ta kthyer në mjegull dhe të lehta, 2nd shtyp për të ndryshuar për mjegull përhershme, 3Shtypi rd për të fikur mjegull dhe të lehta.

  Pika vaj :1-2LED: lightIncluding ngrohtë të verdhë:1pc plastike  aroma diffuser me gur kripe, madhësia L12XW10XH12CM ,1përshtatës pc (length150cm tela),,  1pc A4 udhëzim madhësia fletë. 

  paketë: 3-shtresa kuti corrugated dhe polisterol insert  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...