0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës plastik i makinës me kapëse

Shpërndarës plastik i makinës me kapëse

Përshkrim i shkurtër:

Shpërndarësi i aromës në makinë Thjesht mbërtheni Diffuserin e Vajit Thelbësor në një shfryn dhe lëreni të shkojë në punë. Mbani daljen e makinës tuaj në dispozicion për karikuesin tuaj të telefonit ose pajisje të tjera të lëvizshme.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit.: ODM19-041130

  Madhësia e produktit: 5.8 * 2.6 * 6.9cm 

  Madhësia e paketimit: L8.5 * W3 * H12.5cm

  pesha: 0.052kg

  përfshirë: kuti plastike prej mermeri 1 copë (H5.8XD2.6CM) me kapëse metalike të bardhë, shishe vaj shpërndarës 1 copë 5ml (e qartë) (D2.2XH5.8CM), shkop sintetik 1 copë (L6XD0.5CM), kapak plastik i zi 1 copë (D2.14 .3.08cm * H5cm), tretësirë ​​aromë 10ml me aromë XNUMX%.

  kuti paketimi: kuti letre 350g me shtypje me një shtypje me ngjyra  Përhapës i makinës me aromë
  shpërndarësi i aromës
  Makinë përhapëse aromash
  difuzori i aromës në veturë
  difuzori i makinës
  difuzor vaji esencial makine
  difuzori thelbësor i makinës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email