0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Kapak druri pishe me pikturë tymi

Kapak druri pishe me pikturë tymi

Përshkrim i shkurtër:

Furnizuesi i mirë do t'ju kursejë shumë kohë dhe para. Ne kemi 15 vjet përvojë prodhimi në të gjitha pjesët e lidhura me qirinjtë. Tregjet kryesore janë Evropa, Oqeani, Amerika e Veriut Blielive me ... Ne do t'ju bëjmë të ndiheni një përvojë të shkëlqyeshme dhe unike. E jashtëzakonshme është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me difuzorin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe shpërndarës. 3 punëtorë dhe më shumë se 500 modele "Cilësia e kulturës sonë" 30000% e qiri dhe ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Furnizuesi i mirë do t'ju kursejë shumë kohë dhe para. Ne kemi 15 vjet përvojë prodhimi në të gjitha pjesët e lidhura me qirinjtë. Tregjet kryesore janë Evropa, Oqeani, Amerika e Veriut

  Blielive me ... Ne do t'ju bëjmë të ndjeheni një përvojë e shkëlqyer dhe unike

  Outstanding është një nga liderët e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe shpërndarës.me 3 fabrikat tona 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele

  "Cilësia e kulturës sonë" 90% e pajisjeve të prodhimit të qirinjve dhe shpërndarësve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA.

  nëse dëshironi më shumë, më njoftoni lehtë  kapakë qirinjsh metalikë
  kapak qirinjsh me shumicë

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email