kapak pishe dru me pikturë tym

kapak pishe dru me pikturë tym

Përshkrim i shkurtër:

furnizues i mirë do të ju kursejnë një shumë kohë dhe të holla. Ne kemi 15 vjet përvojë të prodhimit në të gjitha pjesët e qiri lidhur. Tregjet kryesore janë të Evropës, Oqeani, Amerika e Veriut Blielive mua,Ne do të bëjë që ju të ndjeni një eksperiencë të madhe dhe unike Outstanding është një nga udhëheqësit në treg për Frangrance produktet e lidhura me diffuser  biznesit në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe diffuser.with tonë 3 fabrika 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton "Cilësia na kulturën tonë” 90% e qiri dhe ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  furnizues i mirë do të ju kursejnë një shumë kohë dhe të holla. Ne kemi 15 vjet përvojë të prodhimit në të gjitha pjesët e qiri lidhur. Tregjet kryesore janë të Evropës, Oqeani, Amerika e Veriut

  Blielive mua,Ne do të bëjë që ju të ndjeni një eksperiencë të madhe dhe unike

  Outstanding është një nga udhëheqësit në treg për Frangrance produktet e lidhura me diffuser  biznesit në Kinë që nga viti 1999, si qiri dhe diffuser.with tonë 3 fabrika 500 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton

  "Na Quality kultura jonë” 90% i qiri dhe prodhimit diffuser pajisjeve na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania.

  në qoftë se ju doni më shumë, lehtë lejoni të dinë  kapak qiri metalike
  kapak qiri me shumicë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...