0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Outstanding new arrival Top Quality room Reed Diffuser Glass Aroma Reed Diffuser Bottle

Outstanding new arrival Top Quality room Reed Diffuser Glass Aroma Reed Diffuser Bottle

Përshkrim i shkurtër:

Kuti letre 350 g me printim CMYK dhe proces stampimi të nxehtë dhe rreshtim të valëzuar me 3 shtresa
12pcs / CTN
32*42*25cm/0.034cbm
NW/GW: 7 kg/8 kg

Produkt Detail

TOP 1 Fabrika e Diffuser REED: Design & Manufacture Co., Ltd.

Ngjyra  Customized            Outstanding new arrival Top Quality Aroma Reed Diffuser Glass Aroma Reed Diffuser Bottle Cheap
Tipi wooden air reed diffuser
material wooden+glass bottle 
Madhësia e kutisë:  L9.8 * W9.5 * H22.5cm
 Duke përfshirë 1pc clear glass holder(7*7*8cm); 1pc sticker with CMYK ,2pcs plywood (15*7*0.3cm ),1pc stopper,100ml fragrance  solution with 10% fragrance 
paketë

Kuti letre 350 g me printim CMYK

Moq 1000pcs
peshë 0.58kg Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email