0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Arritja e re e jashtëzakonshme 10 ml Shishe me vaj esencial të qelqit Attar Oud Roll në shishe

Arritja e re e jashtëzakonshme 10 ml Shishe me vaj esencial të qelqit Attar Oud Roll në shishe

Përshkrim i shkurtër:

100% e pastër terapeutike e gradës Anxiety Relief, përzierje vaji esencial të pastër, shishe vaji esencial me dizajn të këndshëm.

Produkt Detail

 

TOP 1 Fabrika e shpërndarjes së aromës: Projektimi dhe Prodhimi i Shquar i Co, Ltd

 

     Kontaktoni fabrikën tonë: lucy @ greatdm.com & Tel: +86 186 21693186

Certifikata

 CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Çdo çertifikatë tjetër nëse keni nevojë

Tregjet kryesore

 Amerika, Evropa, Australia, Lindja e Mesme dhe Azia Juglindore, në të gjithë botën

Avantazhet e fabrikës

 Dizajn i jashtëzakonshëm--10 produkte të reja në javë.

 

 Shërbimi i shkëlqyeshëm--Klienti i parë, shërbimi online 24 orë, mund të na kontaktoni në çdo kohë:

 lucy @ jashtëzakonshme.com

 Cilësi e jashtëzakonshme--100% inspektim për të gjitha mallrat

 Ekipi i shquar--"Koha është flori" për ju dhe për ne. ne kemi një ekip profesional për t'ju mbështetur.Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email