0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Outstanding new Aroma Aromatherapy Bottle Perfume 100ml Luxury Reed Diffuser Glass Bottle air freshener

Outstanding new Aroma Aromatherapy Bottle Perfume 100ml Luxury Reed Diffuser Glass Bottle air freshener

Përshkrim i shkurtër:

Fabrika profesionale

Ju gjeni furnizuesin e duhur, shitjet tuaja do të rriten 30%-50% duke punuar me PROJEKTI I JASHTM

Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi na kontaktoni me lucy@ outstandingdm.com

Çmimi i jashtëzakonshëm, cilësi e jashtëzakonshme dhe shërbim i jashtëzakonshëm.  Shërbim online 24 orë +86 18621693186

Produkt Detail

Outstanding new Aroma Aromatherapy Bottle Perfume 100ml Luxury Reed Diffuser Glass Bottle air freshener

Ngjyra  Customized  Outstanding new Aroma Aromatherapy Bottle  Perfume 100ml Luxury Reed Diffuser Glass Bottle air freshener
Tipi Difuzor kallami i dhomës Freshenier i ajrit
material Xham, Shkop bastun prej palme kacavjerrëse 
Madhësia produkt L6*W6*H15.5 CM, PESHA 0.35 KGS
paketë

Kuti letre 350 g me futje letre

Moq 200pcs
Masat personalizohet

 

Fabrika profesionale. Furnizuesi i përshtatshëm për ju. Cilësia është kultura jonë. Koha është flori. Na besoni.

 Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email