0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Outstanding Home Decoration Custom Soy Wax Glass Jar Scented Candle

Outstanding Home Decoration Custom Soy Wax Glass Jar Scented Candle

Përshkrim i shkurtër:

Fabrika profesionale:                                                                     

Ju gjeni furnizuesin e duhur, shitjet tuaja do të rriten 30%-50% duke punuar me PROJEKTI I JASHTM

        Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi na kontaktoni me lucy@ outstandingdm.com

        Çmimi i jashtëzakonshëm, cilësi e jashtëzakonshme dhe shërbim i jashtëzakonshëm. 

         24 hour online service +86 18621693186.

Produkt Detail

Model

 ODMF22-092332  Outstanding Home Decoration Custom Soy Wax Glass Jar Scented Candle
Madhësia produkt   L6.1 * W6.1 * H7mm
peshë dylli  250g
meterial  white  glass candle jar with white lids
paketë

350g paper box with cmyk priting

Koha e lindjes  running more than 45h 

If you just start your business, Outstanding is your first choice.  We can offer high solution photo that  you can put on your website ASAP. You can have more time on marketing and sales side. Pls contact  now for details.Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email