Oil Burner Me llambë

Oil Burner Me llambë

Përshkrim i shkurtër:

"Na Quality kultura jonë” 90% i qiri dhe prodhimit diffuser pajisjeve na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania pazgjidhur është një nga udhëheqësit e tregut për frangrance lidhur diffuser biznesin e produkteve në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe diffuser.with tonë 5 fabrika 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton Fragrance: 30000 aromë aromatike për ju që të zgjidhni materiale: qeramikë, dru, çimento, etj, Style: ne mund të sigurojë dizajn të veçantë vetëm për ju Nëse jeni të interesuar, ju lutem të lënë një mua ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Beautiful Shape, simpatik Projektimi, ndjenjë të veçantë, Ti e meriton !

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me të  Ndryshe Fragrance Gold tejzanor Aromatherapy Diffuser.Add ujë dhe disa pika vaj esencial për të menjëherë parfum deri dhomë.
  dridhje tejzanor për të krijuar mjegull finer. Të punojnë edhe si një humidifier. Automatikisht pres kur water.For ulët lehtësim alergji, shtoni disa pika të eukalipt ose nenexhik e  vajra esenciale më të mira për të përdorur në diffuser
  vajra esenciale për të përdorur në diffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...