New Products Real Glass Essential Oil Commercial Aroma Diffuser

New Products Real Glass Essential Oil Commercial Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Fabrika mirë furnizuesit ne do t'ju kursejnë kohë dhe para, ndihmuar në tregun tuaj të fitojë,Na kontaktoni.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Portable elektronike tejzanor Essential druri Aromatherapy Aroma Diffuser

  1.Aroma Diffuser

  2.diffuser elektrike aroma

  3.Essential aroma diffuser


  Prodhimet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutem na njoftoni

  kompania e Informacionit

  Projektimi Outstanding & Prodhimi Co, Ltd  është një profesionist punishte për prodhimin e Kallam vendos diffuser,vendos qiri dhuratë, aromë diffuser,burners naftës,diffuser qeramike, vendos dhuratë Temjan,accessory dekorative,etj.

  Ekipi ynë

  shërbimit të pazgjidhura, risi të vazhdueshme, qualityand shkëlqyer ofrimit të shpejtë,Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.
  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...