0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Produkte të reja Përhapës aromash komerciale të vajit esencial të qelqit të vërtetë

Produkte të reja Përhapës aromash komerciale të vajit esencial të qelqit të vërtetë

Përshkrim i shkurtër:

Furnizuesi i mirë i fabrikës ju kursen kohë dhe para, ndihmoni në tregun tuaj fitues, Na kontaktoni.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Aromaterapia aromatike e drurit thelbësore tejzanor portative Aroma Diffuser

  1. Përhapës aroma

  2. Përhapës i aromës elektrike

  3. Përhapës thelbësor i aromës


  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni

  Informacione kompani

  Dizajni dhe Prodhimi i Shquar Co, Ltd, është një punishte profesionale për të prodhuar grupe shpërndarëse Reed, grupe dhuratash për qirinj, shpërndarës Aroma, ndezës vaji, shpërndarës qeramik, grupe dhuratash temjan, pajisje shtesë dekorative, etj.

  Ekipi ynë

  Shërbimi i jashtëzakonshëm, inovacioni i vazhdueshëm, cilësia e shkëlqyeshme dhe shpërndarja e shpejtë, Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.
  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email