New Products Real Glass Essential Oil Commercial Aroma Diffuser

New Products Real Glass Essential Oil Commercial Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Shkarko jonë e diffusers premium thelbësor-të naftës mund të transformojë çdo mjedis dhe janë hartuar bukur për të plotësuar De tuajcor.

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Njësia nr.:ODMF16-101204

  madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H22.5CM

  peshë: 0.789kg

  ujë:120ml

  pushtet: 7W

  tensionit input:100-240V50HZ / 60Hz,0.15A

  tensionit të prodhimit:24V-0.35A

  duke përfshirë:

  1formë qelqi art pc(D13.8 * H14.7cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër

  4cope / CTN / 43 * 33 * 26cm / 0.037cbm / N.W / GW:2.72/5kg

  moq:1000 vendos

  FOB SHANGHAI USD14.35 / set

  zbatohen për

  dhomë ndenjieje, Yoga Room, dhomë gjumi,Spa Room.

  Eco-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret, gëzojnë veten dhe

   

  Certifikata ynë
  Prodhimet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutem na njoftoni


  Ekipi ynë

  shërbimit të pazgjidhura, risi të vazhdueshme, qualityand shkëlqyer ofrimit të shpejtë,Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...