0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

New Home luxury reed diffuser set gift Glass Bottle Reed Stick Diffuser Home Fragrance Gift Box aroma room reed diffuser

New Home luxury reed diffuser set gift Glass Bottle Reed Stick Diffuser Home Fragrance Gift Box aroma room reed diffuser

Përshkrim i shkurtër:

 

Type: Air Freshener 

 Feature: Sustainable, Safety, eco friendly

Place of Origin: Shanghai, China

Model Number:  ODMF22-102631
key Feature1:  Glass, Luxury
key Feature3: Diffuse The Fragrance To The Air
MOQ: 1000pcs
Usage:decoration, gifts, air freshener, holiday, party
Scent:rose, lavender, vanilla, jasmine, amber, ocean and more
Logo: sticker, we can make your logo on box and glass
Product name:  Reed Diffuser
Keyword: Fireless Reed Diffuser

 

Produkt Detail

Luxury Home Decorative Aromatherapy Essential Oil Fragrance Perfume Crystal Glass Bottle Reed Diffuser

Ngjyra  Customized  New Home luxury  reed diffuser set gift Glass Bottle Reed Stick Diffuser Home Fragrance Gift Box aroma room reed diffuser
Tipi Difuzor kallami i dhomës Freshenier i ajrit
material Xham, Shkop bastun prej palme kacavjerrëse 
Madhësia produkt L6*W6*H15.5 CM, PESHA 0.35 KGS
paketë

Kuti letre 350 g me futje letre

Moq 200pcs
Masat personalizohet

Produkti zbatohet për sallën e ndenjes, zyrën, partinë.

Eko-frendly metiarial.

Mund të përdoret çdo vend që ju pëlqen, shijoni veten dhe jetën...Na Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email