0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

new design Essential Oil Diffuser Aroma Fragrance Oil Air Freshener

new design Essential Oil Diffuser Aroma Fragrance Oil Air Freshener

Përshkrim i shkurtër:

Essential Oil Diffuser Aroma Fragrance Oil Air Freshener

1.essential oil diffuser 

2.low moq aroma fragrance oil air freshener

3.mini order aroma fragrance oil air freshener

Produkt Detail

Fabrika profesionale e shpërndarësit të aromës TOP1 këtu tani. Shërbimi OEM dhe ODM me një ndalesë Përshtatur, dërgoni shembullin e lumtur tek ju konfirmoni cilësinë.

1. Difuzor i aromës së qelqit 

2. Shpërndarës aromash qeramike 

3. shpërndarës arome silikoni 

4. Difuzeri i vajit esencial plastik

 

5. Difuzuesit e ventilatorit

6. difuzor i aromës metalike

 

Model: Oil Aroma Diffuser  2022 new design Essential Oil Diffuser Aroma Fragrance Oil Air Freshener
Kapaciteti: 120ml
DB e punës: 35DB
input: DC 24V
Koha e ekzekutimit (Vazhdo): 4H
Koha e ekzekutimit (me ndërprerje) 8HNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email