0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dhoma e Re Arritja Aromaterapia Qeramike Aroma Elektrike Aroma Përhapës Vaji Esencial

Dhoma e Re Arritja Aromaterapia Qeramike Aroma Elektrike Aroma Përhapës Vaji Esencial

Përshkrim i shkurtër:

Difuzor i vajit esencial të atomizuesit të zbrazët me qeramikë me punë të heshtur

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Fabrika profesionale e shpërndarësit të aromës TOP1 këtu tani. Shërbimi OEM dhe ODM me një ndalesë Përshtatur, dërgoni shembullin e lumtur tek ju konfirmoni cilësinë.

   

  Nr. I sendit.: ODMF15-100894

  Madhësia e kutisë: L12.6 * W12.6 * H21.3cm

  Pesha: 0.65kg

  fuqia: 7W

  ujë: 120ml

  Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz

  Tensioni i daljes: 24V

  duke përfshirë:

  1 hije qeramike (D13.4 * H12.4cm), përshtatës 1 copë, 1 kupë matëse, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  8pcs/CTN/56*33*29cm/0.054cbm/N.W./G.W.:5.2kg/7kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.99 / vendosur

     Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email