0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Arritja e re e shpërndarësit të vajit të aromës qeramike

Arritja e re e shpërndarësit të vajit të aromës qeramike

Përshkrim i shkurtër:

Modelimi i vogël dhe i bukur, për shumë hapësirë ​​hiri, delikat dhe praktik

Trupi i shisheve qeramike është delikate dhe e thjeshtë, ngjyrë e lëmuar dhe thjeshtësi.

Aromatherapy mund të luajë një rol në rregullimin e nervave dhe krijimin e një atmosfere.

Mbani aromën për një kohë të gjatë dhe hiqni erën.

 

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Sasia e Minorit: 500 copë / copë
Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
Porti: Shangai ose Shenzhen
Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt Detail

Nr i artikullit: ODMF19-052724NA KONTAKTONI

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email