0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

natyrale aromë limoni vaj esencial

natyrale aromë limoni vaj esencial

Përshkrim i shkurtër:

Fabrika Profesionale: Gjeni furnizuesin e duhur, shitjet tuaja do të rriten 30% -50% duke punuar me DIZAJNIN E TJETR Nëse jeni të interesuar për produktet tona, pls na kontaktoni nga cathy @ uniquedm.com Çmimi i jashtëzakonshëm, cilësia e jashtëzakonshme dhe shërbimi i jashtëzakonshëm. Shërbim 24 orë në internet +86 18621693186 Mbarimi i matit / vulosjes së arit / llak me ngjyra / pllakë / gropë… mund të rregullohet Material shishe qelqi me vaj esencial Vëllimi 5ml, 10ml, ...

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

   Fabrika profesionale:

  Ju gjeni furnizuesin e duhur, Shitjet tuaja do të rriten 30% -50% duke punuar me DIZAJNIN E JASHTM

  Nëse jeni të interesuar në produktet tona, pls na kontaktoni nga cathy @ greatdm.com

  Çmim i jashtëzakonshëm, cilësi e jashtëzakonshme dhe shërbim i jashtëzakonshëm. Shërbim në internet 24 orë +86 18621693186

      Mbarimi

    vulosja mat / ari / llak me ngjyra / pllakë / gropë mund të personalizohet

      material

    Shishe qelqi me vaj esencial

      Vëllim

    5ml, 10ml, 15ml, 20ml …… ose të personalizuara.

  Transporti shume i shpejte

    Derë më derë, transport dërgesash, dërgesa ajrore, dërgesa në det, mund të plotësojnë ndonjë nga kërkesat tuaja.

    mostër brenda 1-7days

    mallra masive 25-45 ditë

    aksioneve brenda 1 dite

      Urdhëroni për ne

    Dërgoni hetim për ne

    cathy @ jashtëzakonshme.com

     Shërbim i vogël për porosinë e provës

    Nëse sapo filloni biznesin tuaj, Outstanding është zgjedhja juaj e parë.

  Ne mund të ofrojmë foto me zgjidhje të lartë që mund t'i vendosni në faqen tuaj të internetit ASAP. Ju mund të keni më shumë kohë në

  ana e marketingut dhe shitjeve. Pls kontaktoni tani për detaje

  Produkti zbatohet për sallën e ndenjes, zyrën, partinë.

  Eko-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju pëlqen mund të përdoret, shijoni veten dhe jetën

   

  Avantazhi i Outstanding. Www. Outstandingdm.com

  1. më shumë se 15 vjet prodhojnë fabrikë aromash

  4. furnitori i fabrikës së shpërndarësit të kallamit në krye

  2. Shërbimi me një ndalesë më shumë se 15 vjet.

  5. më shumë se 15 vjet përvojë në eksport

  3. Sallë ekspozite e madhe në fabrikë

  6. shembuj në dispozicion për konfirmimin tuaj


  Më shumë aromë Zgjidhni

  Packaging & Shipping

  Pse na Chooes

  "Një shans për të dy ne" -Me përvojë të pasur, ne mund t'ju ofrojmë me cilësi të lartë dhe shërbim të përsosur. 

  Projektuesi dhe Prodhuesi i Shquar Co, Ltd www.outstandingdm.com

  Fabrika e parë e shpërndarjes së aromës. Pls na kontaktoni: Lucy @ greatdm.com

  Certifikata CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj
   Tregjet kryesore Amerika, Evropa, Australia, Lindja e Mesme dhe Azia Juglindore
  Përparësitë Dizajn i jashtëzakonshëm 10 produkte të reja në javë
   

  Shërbimi i shkëlqyeshëm

  24 orë shërbim ndaj klientit, mund të na kontaktoni në çdo kohë: alice @ greatdm.com
  Shquaj Cilësinë Cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje. Të gjitha produktet duhet të jenë inspektim 100%
  Ekipi i shquar Koha është ari për ju dhe për ne. Duke punuar me Outstanding, bëjeni gjithçka më të lehtë

  Linja e rreptë e prodhimit për të siguruar një produkt me cilësi hiah, sevice më të mirë,

  vepra arti të ndryshme të përfundimit të qirinjve aromatikë, zgjedhje të ndryshme për ju.

   

  OEM / ODM  Sherbimet                                                                         

  1. Kërkesat Merrni: shërbimi ynë fillon këtu kur na tregoni se çfarë mendoni ose keni nevojë.

  2. Sugjerim dhe Konfirmim: djemtë tanë teknikë do të shqyrtojnë kërkesën tuaj dhe do të këshillojnë zgjidhjen më të duhur dhe do të konfirmojnë me ju për vendimin përfundimtar.

  3. Regjistrimi i kontratës: pas konfirmimit me specifikimin e produktit, kontrata do të nënshkruhet.

  4. Bërja e mostrave dhe Regjistrimi: Mostra do të zhvillohet sipas kërkesës suaj dhe do të testohet brenda shtëpisë në një kohë të caktuar, pastaj do t'ju dërgohet për konfirmim.

  5. Standardizimi i Skedarit: Skedarët zyrtarë për produktin tuaj të kërkuar do të ndërtohen, duke përfshirë informacionin teknik dhe drejtimin e prodhimit.

  6. Prodhimi dhe QC: Skema PMC e bërë për prodhim në masë dhe çdo hap QA nga materiali në përpunim te produkti i përfunduar do të kryhet me përpikëri nga QC.

  7. Ofrimit: Nëse nuk specifikohet logjistikë, logjistika ose transportuesit me reputacion të mirë do të jenë zgjedhja jonë e parë për një shërbim shpërndarjeje të qetë.

  8. Pas shërbimit: Anketa gjithëpërfshirëse do t'ju dërgohet për t'u plotësuar për përmirësim.

   

  FAQ

   

  Ne jemi ai që mund t'ju jap PESE YJE shërbimi ndaj klientit. Shitjet tuaja do të rriten me 30%-50% duke punuar me PROJEKTI I JASHTM

  E MUNDSHME ISSHT JO. DUHET TEND DUHET PYETJE, DO T DO BNI M B MIR TUAJ T S NDRMARRJENI.

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. 'Farë 'MOQ e produktit tuaj?

  Sample can be availble, 200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 pcs according different size ,item, design and process. SMALL quantity are acceptable, pls send inquiry for more details.

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të dizajnit dhe dizajne të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull të shtypësh logon time dhe të përdorësh veprat e tua artistike?

  Pls send your artwork to us, we can make it. We can support to make it in small order quantity. Start from 50-100-500-1000pcs (the cost will be different based on different quantity).

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.

   

  Q7.Si shumë aromë keni?

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Kemi 2000 aromë të ndryshëm për përzgjedhje.

  Emri më i mirë i aromës: Trëndafili, Lavender, Jasmine, Amber, Vanilje, Cheers Sweet, Oqeani, lule portokalli

   

  Pyetja 8 Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

  24 orë në internet, ne kemi departament profesional pas shitjes. Ndonjë problem, thjesht na kontaktoni.  Vaj esencial
  vajra esencialë në internet
  Lavender thelbësore të naftës
  vaj limoni
  vajra esencial natyral

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email