0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Cilindri i modelit mozaik Difuzori tejzanor i aromaterapisë

Cilindri i modelit mozaik Difuzori tejzanor i aromaterapisë

Përshkrim i shkurtër:

Shijoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Difuzuesin e Aromaterapisë Ultrasonike të cilindrit të Mozaikut. Mundësuar nga një kordon energjie (i përfshirë), dizajni elegant i këtij difuzori të vogël të lezetshëm e bën atë të përsosur për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaja esenciale të preferuara në tryezën tuaj, pranë shtratit ose në çdo hapësirë ​​tjetër të vogël. Veçoritë Cilësimet e mjegullës me dy nivele Punon 4-6 orë (Koha e funksionimit ndryshon në varësi të cilësimit të mjegullës së përdorur) Hidraton...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Shijoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Difuzuesin e Aromaterapisë Ultrasonike të cilindrit të Mozaikut. Mundësuar nga një kordon energjie (i përfshirë), dizajni elegant i këtij difuzori të vogël të lezetshëm e bën atë të përsosur për çdo dhomë. Ky shpërndarës tejzanor i aromaterapisë do t'ju lejojë të shpërndani vajrat tuaja esenciale të preferuara në tryezën tuaj, pranë shtratit ose në çdo hapësirë ​​tjetër të vogël.

   

  karakteristika

   

  • Cilësimet e mjegullës në dy nivele
  • Ekzekuton 4-6 orë (Koha e ekzekutimit ndryshon në varësi të vendosjes së mjegullës së përdorur)
  • Lagni dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me mjegullën e ftohjes
  • Përdor teknologjinë e përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant
  • Diffuser punon duke përdorur teknologjinë tejzanor për të thyer ujin dhe Vajrat Thelbësore / Përzierjet e aromës në mikro-grimca jashtëzakonisht të imta, duke shpërndarë aromën në ajër si mjegull pa nxehtësi.


  shpërndarësi i aromaterapisë
  aromaterapia diffuser australia
  aromaterapi diffuser goma kanadeze
  importues difuzor i aromaterapisë
  malajzia difuzuese e aromaterapisë
  difuzori i aromaterapisë nz
  varëse difuzori aromaterapie
  difuzori aromaterapia singapore
  aromaterapia diffuser usa
  shpërndarës aromaterapie me shumicë

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email